Oje deliliği :)


Evet bu haftada yine birbirinden muhteşem ojeler aldım. Onları görünce o renkler beni benden alıyor. Özellikle OPI marka ojelere karşı koyamıyorum ee tabi birde nicki minaj koleksiyonu yapınca dahada vazgecilmez oldular :) Ve işte bu haftaki ojelerim...Öncelikle renk renk ojelerimi süremeden RIMMEL nail care supreme whitener sürüyorum.Tırnakları parlaklaştıran kompleks,tek başına yada tınak bakımının alt katmanında kullanılabiliyor. Tek kullanıldığında gerçekten güzel bir parlaklık veriyor. Son olarak tırnakları renk değişimine karşıda koruyor anlıcağınız gerçekten güzel sonuçlar verici bir oje :) geçelim bu haftaki nicki minaj'lara :)


Nicki minaj gibi bir kadına tam uygun renklerden oluşan koleksiyonun renk isimleri albümündeki parçalardan oluşmakta yukarıda gördüğünüz FLY çok farklı bir mavi tek katta bile başarılı ama siz yinede 2 kat sürünki dahada canlı olsun.. :)


Ve koleksiyonun belkide en farklı en ilgi çekicisi.. SAVE ME içindeki uzunlamasına mavi parçalar ve simle muhteşem bir uyum içindeler. Tek başına bence harika görünüyor fakat şimdiği gördüğüm,BURADA olduğu gibide kullanınca gerçekten güzel olabilir :)


Geçtiğimiz kasım ayında sürülen OPİ MUPPETS koleksiyonundan RAİNBOW CONNECTİON gerçekten gökkuşağı edasında içindeki simler büyüklü küçüklü,alt zemine farklı renkler kullanılarak dahada göz alıcı olabilir..


Genelde koyu renk ojelerin tombul parmaklarımda kötü durduğunu düşünürüm ama bu rengi gördüğümde sanki evrenin karanlık tarafını küçük bir oje şişesine doldurduklarını düşündüm sürdüğümde de aksi olmadı içindeki yaldızlar çok farklı bir görüntü sergiliyor 2 yada 3 kat sürümde daha can alıcı oluyor benden söylemesi...


Dünya Markası ojeler artık bir tık uzağınızda DBMS trend kozmetikte...
DBMS Trend- Gitti Gidiyor Dükkan / Facebook

1 yorum:

  1. selam:)
    rimmel nail care supreme whitener gibi bir baz arıyordum,çok iyi oldu bu.
    bence seçimlerin çok başarılı ayrıca orly yorumuna bayıldım:dd

    YanıtlaSil